- White on black 36mm gloss tape to fit PT3600/550/9200/9400/9500/9600
<
>
Brother Tapes - TZE365
1 Stock Available
'Similar' products + items bought by customers 'along_with' above Product Code... as generated by A.I.?? Please see 'Good Alternative' tab below for correct variations... curated by humans !!
-
Product Code: Brother68677813 Stock Available
-
Product Code: Brother686747265 Stock Available
-
Product Code: BRO20480314 Stock Available
-
Product Code: Brother68579524 Stock Available
-
Product Code: Brother6854679 Stock Available
-
Product Code: Brother685412559 Stock Available
-
Product Code: BRO246130-TZ18320 Stock Available
-
Product Code: Brother68502318 Stock Available
-
Product Code: Brother68481131 Stock Available
-
Product Code: Brother68499676 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Tape type | TZ |
| Country of origin | Japan |
| Tape length | 8 m |
| Width | 172 mm |
| Depth | 108 mm |
| Height | 335 mm |
| Weight | 480 g |
| Package weight | 572 g |
| Tape size | 3.6 cm |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Label Tape |
Description
Good Alternative
We are sorry but no alternatives are currently available.
