- 5 Star™ Office high quality wire paper clips
- Ideal for holding documents without damaging the pages
- Great for home, office or school use
- Supplied in a single box of 51mm paper clips containing 100 traditional steel paper clips
<
>
5 Star Office Giant Paperclips Metal Extra Large Length 51mm Plain [Pack 100] @MS-8
3 Stock Available
'Similar' products + items bought by customers 'along_with' above Product Code... as generated by A.I.?? Please see 'Good Alternative' tab below for correct variations... curated by humans !!
-
Product Code: Value36351938 Stock Available
-
Product Code: Value36281946 Stock Available
-
Product Code: Value33260714 Stock Available
-
Product Code: STR257574-1107 Stock Available
-
Product Code: STR2305542 Stock Available
-
Product Code: GHL2182842 Stock Available
-
Product Code: SCH227346-6Sorry...Currently Out of Stock
-
Product Code: Navigator0070624 Stock Available
Product Details
General Information
| Colour | Silver |
| Size | Extra Large 51mm |
| Form | Paper Clips |
| Material | Metal |
| Length | 51mm |
| Manufacturer | The OT Group |
| Style | Plain |
| Width | 51mm |
Product Information
| Brand | 5 Star |
| Type | Pins/Clips/Fasteners |
Description
5 Star Office high quality wire paper clips. Extra large 51mm. Perfect for organising paperwork and keeping your desk and workspace organised. Supplied in a single box of 51mm paper clips containing 100 traditional steel paper clips.
Consumer Delivery Expectation: Next working day
