- Designed in London
- Glyph Interface
- 50 MP dual rear camera + 32 MP front camera
- 6.7in Flexible AMOLED display
- MediaTek Dimensity 7200 Pro
- StockCode: 8NOTA10400048
<
>
Nothing Phone (2a) 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5000 mAh White
Sorry...Currently Out of Stock
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Connection | Wi-Fi and Bluetooth 5.3 |
| Colour | White |
| Dimensions | 76.32x8.55x161.74mm |
| Processor | MediaTek Dimensity 7200 Pro |
| RAM | 12GB |
| Operating System | Android |
| Memory | 256GB |
| Manufacturer | Nothing Technology Ltd |
| SIM Slots | Dual |
| Weight | 190g |
| Water Resistant | IP54 |
| Screen Size | 6.7in |
Product Information
| Brand | Nothing |
| Type | Mobile Phones |
Description
Good Alternative
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
